Szkoła tenisa

Szkoła tenisa

Szkoła tenisa Warszawa Radość - Klub tenisowy WilgaW tenisie jak w tańcu - trzeba skończyć dobrą szkołę.

Pomimo, że bez opieki trenera można nauczyć się grać skutecznie, ba można nawet wygrywać amatorskie turnieje tenisowe, to ładnej gry najlepiej nauczyć się w szkole tenisa.

Prowadzimy szkołę dla dorosłych i dla dzieci. Dzieci uwielbiają zajęcia w naszym klubie, prowadzą je doświadczeni trenerzy, którzy potrafią zmotywować je do pracy. Efekty nauki widać bardzo szybko. Po kilku miesiącach uczniowie potrafią kontrolować lot piłki, więc stają się doskonałymi partnerami do rekreacyjnej gry ze swoimi rodzicami.

Szkoła tenisa Warszawa w Klubie Wilga

Zajęcia odbywają się przeważnie w grupach czteroosobowych raz lub dwa razy w tygodniu. Dzieci są dobierane w grupy w zależności od stopnia umiejętności, co pozwala im nawiązać prawdziwą rywalizacje między sobą.

Lekcja kosztuje: 
50zł/h – cena za zajęcia w grupie 4-5osobowej
60zł/h – cena za zajęcia w grupie 3osobowej
80zł/h - cena za zajęcia w grupie 2osobowej

Ceny lekcji tenisa zawierają opłaty za wynajem kortu

Trening indywidualny kosztuje 80zł i nie zawiera ceny wynajmu kortu.

Wszystkie osoby, które wchodzą na korty tenisowe zobowiązane są do zmiany obuwia na sportowe z gładką podeszwą przystosowane do gry na nawierzchniach dywanowych (no marking)

 

Galeria Klubu Tenisowego Wilga

O klubie

Klub Tenisowy WILGA usytuowany jest w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, w willowej dzielnicy Radość w Warszawie, przy niebieskim szlaku turystycznym, z którego korzystają miłośnicy spacerów, rowerzyści, a zimą również narciarze na biegówkach. Parkowa okolica klubu pozwala zostawić za sobą miejski zgiełk i oddać się uprawianiu ulubionych sportów.

Godziny pracy

Od poniedziałku do niedzieli
w godzinach 8:00 - 22:00.

 Po potwierdzeniu w recepcji do godziny 23:00.

Po indywidualnym uzgodnieniu z trenerem
od 6:00 rano.

Nie pracujemy w: Nowy Rok, Wielką Niedzielę, Wielki Poniedziałek, 1 Listopada, 25-26 Grudnia.

Adres i kontakt

Klub Tenisowy Wilga

ul. Wilgi 71,
Warszawa Radość

tel. +48 22 615-63-72

tel. kom. 601-871-483

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wróć na górę strony