Squash - nasze korty

Squash - nasze korty Warszawa RadośćNasze korty do Squasha zostały wykonane przy użyciu najlepszych materiałów wykończeniowych.

Ściany zostały wyłożone panelami Fiberesin zakupionymi w USA, natomiast podłogę wykonano z drewna klonowego, które gwarantuję wysoką trwałość przy utrzymaniu jasnego koloru, co pozwala na zachowanie kontrastu względem czarnej piłki i w efekcie komfortową grę. Podłoga została ułożona na amortyzatorach, które czynią nawet agresywną grę bezpieczną dla stawów. Tylne ściany kortów wykonano z hartowanego szkła.

Oba korty posiadają niezależną wentylację, ogrzewanie oraz klimatyzację. Gwarantujemy więc doskonały klimat w czasie gry przy dowolnej pogodzie, nawet w silne upały.

Oświetlenie zostało zaprojektowane i wykonane przez specjalistów z firmy Philips. Efektem tego jest jednorodne natężenie światła na całej powierzchni każdego z kortów światłem o odpowiedniej temperaturze barwowej.

Klub Wilga położony jest na terenie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, a duże przeszklone powierzchnie ścian za kortami do squasha pozwalają cieszyć wzrok parkowym otoczeniem.

Galeria Klubu Tenisowego Wilga

O klubie

Klub Tenisowy WILGA usytuowany jest w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, w willowej dzielnicy Radość w Warszawie, przy niebieskim szlaku turystycznym, z którego korzystają miłośnicy spacerów, rowerzyści, a zimą również narciarze na biegówkach. Parkowa okolica klubu pozwala zostawić za sobą miejski zgiełk i oddać się uprawianiu ulubionych sportów.

Godziny pracy

Od poniedziałku do niedzieli
w godzinach 8:00 - 22:00.

 Po potwierdzeniu w recepcji do godziny 23:00.

Po indywidualnym uzgodnieniu z trenerem
od 6:00 rano.

Nie pracujemy w: Nowy Rok, Wielką Niedzielę, Wielki Poniedziałek, 1 Listopada, 25-26 Grudnia.

Adres i kontakt

Klub Tenisowy Wilga

ul. Wilgi 71,
Warszawa Radość

tel. +48 22 615-63-72

tel. kom. 601-871-483

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wróć na górę strony