Pilates

unnamed.jpgPilates jest techniką ruchu wychodzącą na przeciw potrzebom współczesnego człowieka.
Jest to najzdrowsza i bardzo analityczna metoda pracy z ciałem, która w ostatnich latach cieszy się ogromna popularnością i rozwojem w naszym kraju.
Proponowane przez nas zajęcia Pilatesu są skierowane do wymagającego klienta. Charakteryzują się bardzo wnikliwą i precyzyjna pracą z ciałem pod okiem jednej z najlepszych specjalistek tej metody w Polsce, Grety Polańskiej Moidini.
Celem treningów jest profilaktyka zapobiegająca bólom kręgosłupa, wzmacnianie całego aparatu ruchowego, poprawianie elastyczności stawów, ścięgien, mięśni a szczególnie mięśni głębokich, mięśni dna miednicy, brzucha, pleców czyli mięśni stabilizujących kręgosłup i cala nasza postawę. Taki trening daje możliwość poprawy sylwetki, oddechu, świadomości własnego ciała i wyrównania napiec mięśniowych, jakże często odpowiedzialnych za dyskomfort i bóle poszczególnych miejsc w naszym ciele.
Zajęcia będą odbywają się w małych, kameralnych grupach i trwają dłużej niż standardowe lekcje na siłowniach, klubach fitness czy innych tego typu miejscach.

Greta Polańska Moidini – choreograf, pedagog tańca współczesnego, wykładowca anatomii funkcjonalnej i pilatesu, szkoleniowiec Pilates, autorka ‘’Podręcznika do nauki Pilates w zakresie ćwiczeń na macie’’

Pomysłodawczynią zajęć jest dietetyk Justyna Stępniewska prowadząca poradnie dietetyczna Bioolok, wyznająca zasadę, że prawidłowo zbilansowana dieta i zdrowy ruch jest drogą do zdrowia i wspaniałej sylwetki.

Kontakt:

Greta Polańska Moidini 733 005 876

Justyna Stępniewska 605 095095

Galeria Klubu Tenisowego Wilga

O klubie

Klub Tenisowy WILGA usytuowany jest w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, w willowej dzielnicy Radość w Warszawie, przy niebieskim szlaku turystycznym, z którego korzystają miłośnicy spacerów, rowerzyści, a zimą również narciarze na biegówkach. Parkowa okolica klubu pozwala zostawić za sobą miejski zgiełk i oddać się uprawianiu ulubionych sportów.

Godziny pracy

Od poniedziałku do niedzieli
w godzinach 8:00 - 22:00.

 Po potwierdzeniu w recepcji do godziny 23:00.

Po indywidualnym uzgodnieniu z trenerem
od 6:00 rano.

Nie pracujemy w: Nowy Rok, Wielką Niedzielę, Wielki Poniedziałek, 1 Listopada, 25-26 Grudnia.

Adres i kontakt

Klub Tenisowy Wilga

ul. Wilgi 71,
Warszawa Radość

tel. +48 22 615-63-72

tel. kom. 601-871-483

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wróć na górę strony